PRODUŽENI BORAVAK

Autor: Aldena Halilović, 13. 3. 2017.

Svjetski dan animiranog filma (28.10.)

Gledanje animiranog filma Transilvanija 2. Slikanje omiljenih likova iz animiranih filmova. laugh

Moj najdraži animirani film

Moj najdraži crtić je Auti dva. Likovi u crtiću su: Jurić, Flip, Meg Flin, Puca i Šlep. U crtiću se radi o dobrim i zločestim trkaćim autima. Crtić mi se svidio jer ima zlih auta. Najsmješniji mi je lik Šlep. Jurić je odlučio uzeti opasno gorivo za Šlepa. Šlep je bio prijavljen za tajnu službu. Meni je to najdraži crtić jer se utrkuju.

Anton Bodlović 2. r.

Moj najdraži animirani film

Moj najdraži crtić je Spužva Bob. Likovi u crtiću su: Spužva Bob, Kalamarko, Slavko, Gospodin Klještić, Patrik, Plankton, Karla, Luna, Koraljka i drugi. Ovaj crtić mi je najdraži jer je smiješan. Meni je ovaj crtić smiješan jer Plankton želi ukrasti Gospodinu Klještiću tajnu formulu i jer su likovi smotani i zbunjeni.

Pavel Abramović 2.r.

Moj najdraži animirani film

Moj najdraži animirani film je Simpsoni. U filmu su glavni likovi: Bart, Megi, Lisa, Marđ i Homer. Volim Simpsone jer je Homer debeo. Meni je film Simpsoni smiješan jer svi imaju žuto lice. Simpsoni su mi najdraži jer Homer stalno guši Barta. Volim Simpsone jer Marđ ima visoku kosu. U Simpsonima se radi o tome da Homer napravi nešto krivo, a Marđ, Bart, Lisa i Megi to moraju popraviti.

Ivan Zdjelar 2.r.

Moj najdraži animirani film

Moj najdraži animirani film je Zlatokosa. Glavni likovi su Zlatokosa i Flin Fakin. Sporedni likovi su: kraljica, kralj, lovci, Paskal i konj Maksimus. Zlatokosa mi je baš zabavna zato što ima zlatnu kosu i jer joj je jako duga. Ona živi u kuli. Kada je bila mala zla vještica ju je ukrala. Oduvijek je željela vidjeti lampione. Napokon ih je vidjela i vratila se svojim roditeljima.

Lara Lazanja 2.r.

Moj najdraži animirani film

Moj najdraži crtić je Trolovi. Likovi su trolovi i gerbeni. Volim trolove jer su smiješni. Ne volim gerbene jer jedu trolove da bi bili sretni. Trolovi žele reći gerbenima da budu sretni. Na kraju su se trolovi i gerbeni sprijateljili i gerbeni su postali sretni.

Lea  Lončar 2.r.

Moj najdraži animirani film

Moj najdraži crtić je Mickey Mouse. Likovi u crtiću su: Mickey Mouse, Vlatka, Mini, Paško, Pluton i Bada. Volim Mickey Mousea zbog toga jer volim Sofiju prvu. Plešem jer i oni plešu. Volim ih jer spašavaju druge pa i ja tako pomažem drugima.

Sara Paula Lazarević

« Listopad 2018 »

> MLAĐI RAZREDI - BAKAR  > PRODUŽENI BORAVAK - BAKAR
Osnovna škola Bakar / Lokaj 196, HR-51222 Bakar / www.os-bakar.skole.hr / ured@os-bakar.skole.hr