Autor: Aldena Tartić, 13. 6. 2017.

Učiteljica heart

Da sam ja učitelj

Da sam ja učitelj uopće ne bi bilo nastave. Samo bismo igrali igrice, gledali crtiće, igrali playstation. Crtali bismo i igrali društvene igre. Nikako ne bismo pisali!!! Stalno bismo išli na tjelesni i na izlete. Zezali bismo se, išli iza škole, u parkić, igrali bismo nogomet i košarku po dvorištu. Ne bismo imali baš nikakvu zadaću. Čekaj malo! Imali bismo jednu zadaću. Ta zadaća je dobro se zabaviti. Svi bi me učenici zvali super cool učitelj.

Ivan Zdjelar 2. r.

Da sam ja učitelj

Da sam ja učitelj išli bismo na tjelesni svako jutro. Učili bismo, crtali i pisali. Matematiku bismo pisali, učili i ponavljali. Hrvatski bismo čitali, a prirodu poštivali. Učenicima ne bih dao da igraju igrice za vrijeme sata. Kada bi vikali išli bi kod ravnateljice. Zato bih ja bio učitelj.

Anton Bodlović 2. r.

Moja učiteljica

Moja učiteljica ima okruglu glavu. Ona ima zeleno – smeđe oči. Ima smeđu boju kose i nosi naočale. Voli čitati knjige. Prema meni je jako dobra. Lijepo se ponašam prema njoj. U produženom boravku se volim igrati i gledati crtiće. Volim raditi s njom.

Lara Lazanja 2. r.

Da sam ja učiteljica

Da sam ja učiteljica lijepo bih se ponašala prema učenicima. Vodila bih ih na izlete. Kada me ne bi slušali bila bih im stroga. S njima bih učila i crtala. Davala bih im ispite i zadatke. Zajedno bismo se igrali, gledali crtiće i išli u parkić.

Lara Lazanja 2. r.

Moja učiteljica

Moja učiteljica ima smeđe – zelene oči. Ona je visoka i nosi naočale. Ima smeđu kosu. Dobra je, a i ja sam dobar. Sviđa mi se kad nešto radimo s njom.

Pavel Abramović 2. r.

Da sam ja učitelj

Da sam ja učitelj dao bih učenicima kada napišu zadaću da igraju igrice. Dao bih da se priča pod satom. Dao bih da se glupiraju i zezaju, igraju košarku i nogomet… Išli bi u park i na puno izleta svaki dan.

Pavel Abramović 2. r.

Moja učiteljica

Moja učiteljica ima zeleno – smeđe oči. Ona ima smeđu kosu i okruglu glavu. Srednje je veličine. Dobra je kad nas pusti van. Volim kada radimo figurice, crtamo… Najbolja je kad gledamo crtiće. Ona ima svezanu kosu u punđi. Jako voli čitati knjige. Volim kada od papira radimo cvijeće.

Lea Lončar 2. r.

Da sam ja učiteljica

Da sam ja učiteljica s djecom bih išla vani. Dala bih im da budu vani i poslije velikog odmora. Na velikom odmoru, ako bi padala kiša, bi u razredu mogli crtati po ploči. Na likovnom bi učenici mogli crtati što bi htjeli. Na tjelesnom bi samo igrali graničara i košarku. Zadnja tri dana škole išli bi s autobusom u Delnice.

Lea Lončar 2. r.

Da sam ja učiteljica

Da sam ja učiteljica samo bismo se družili, ali kada bi učenici bili zločesti dobili bi puno zadaće. Na satu tjelesnog i na ostalim satovima bih im zadavala lagane zadatke. Zajedno bismo gledali crtane filmove, crtali i igrali se. Pregledavala bih im zadaće, a ako nije napisana zadala bih im još više zadaće i dala jedinicu u dnevnik. Čitali bismo knjige i puno učili. Šetali bismo i zabavljali se svaki dan. Natjecali bismo se u špagi. Kada bi bili dobri dobili bi malo zadataka. Nakon ispita oni koji su sve napisali išli bi na odmor i zajedno se zabavljali.

Lana Križević 2. r.

Da sam ja učitelj

Dao bih učenicima da igraju igrice i nogomet na velikom odmoru. Išli bi se igrati iza škole. Kada bi bili zločesti imali bi puno zadaće.

Toni Vidas 1. r.

Moja učiteljica

Ona ima smeđu kosu, okruglu glavu, zeleno – smeđe oči. Nosi naočale i voli čitati knjige. Ona je dobra. Volim ići u produženi!

Leona Ladić 1. r.

Da sam ja učiteljica

Da sam ja učiteljica bila bih prema svojim učenicima dobra. Svaki dan bismo išli na izlet.

Greta Šegulja 1. r.

Da sam ja učitelj

Da sam ja učitelj dao bih učenicima jako jako malo zadaće. Dao bih im da igraju nogomet po dva sata i dao bih ima da se tri sata igraju na nastavi.

Marko Marković 1. r.

Moja učiteljica

Moja učiteljica ima okruglu glavu. Ona je dobra. Dva učenika u razredu stalno provociraju učiteljicu. S njom volim raditi radove, gledati crtiće i crtati. S njom sve radimo. Ponekad i pišemo i igramo se. Sve blagdane radimo nešto fora. Ponekad se idemo šetati i igrati se u parkić. Meni se sviđa u produženom.

Klara Bodlović 1. r.

Moja učiteljica

Moja učiteljica ima smeđu kosu i malene uši. Ima smeđe – zelene oči i okruglu glavu. Obukla se u bijelu majicu, tenisice i hlače s tregerima. Srednje je veličine. Voli čitati knjige, lijepo se oblačiti i nosi naočale. Voli šetati s učenicima. Meni se u produženom sviđa kada idemo iza škole, šećemo se, gledamo crtiće i svašta izrađujemo. Zajedno se družimo, zabavljamo i igramo. Volim se družiti i zabavljati.

Lana Križević 2. r.

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola Bakar / Lokaj 196, HR-51222 Bakar / www.os-bakar.skole.hr / ured@os-bakar.skole.hr